Wsparcie24.com.pl

 

 

Telewizja przemysłowa, znana także jako monitoring przemysłowy lub monitoring CCTV to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw i zakładów pracy. Dzięki systemowi monitoringu można zapewnić stały nadzór oraz zwiększyć bezpieczeństwo danego obiektu, a przy zastosowaniu nowoczesnych kamer możliwa jest szybka identyfikacja niepożądanych osób zarówno w dzień jak i w nocy. Monitoring CCTV pozwala również pracodawcom na kontrolę jakości wykonywanych zadań przez pracowników.

 

Idealny system CCTV powinien być łatwy i elastyczny w eksploatacji oraz zapewniać doskonałej jakości obraz, zarówno przy świetle dziennym, jak i nocnym, aby, w razie potrzeby, mógł ułatwiać analizę zdarzeń w obiekcie i służyć jako materiał dowodowy. Rozwiązania CCTV mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

 

Systemy CCTV mogą być przeznaczone m.in. do pomocy w wykrywaniu przestępstw, obserwacji aktywności na pewnym obszarze dla celów bezpieczeństwa lub dla celów informacyjnych, do ciągłej dokumentacji wizualnej pewnego obszaru lub procesu bądź do analizy wybranego zdarzenia. Dodatkową zaletą jest możliwość obserwacji jednocześnie obrazów z kilku kamer dzięki dzielnikom obrazu oraz systemom jednoczesnej rejestracji obrazów ze wszystkich kamer.

 

Aby zapewnić monitoring w optymalnej konfiguracji należy dobrać podobnej jakości elementy składowe. Z uwagi na założone cele i przewidywany budżet oferuję do dyspozycji szeroki wachlarz możliwości pod względem jakości obrazu, trybu pracy, sposobu zastosowania czy rozmiaru urządzeń telewizji przemysłowej CCTV.

 

Chciałbyś monitorować twój dom lub zakład pracy na telefonie komórkowym gdziekolwiek jesteś? Dziś jest to możliwe.

 

 

Nie zajmuję się wyłącznie instalacją nowych zestawów, serwisuje także istniejące systemy monitoringu.

Jeśli twój system nie spełnia określonych wymagań poprawię jakość obrazu poprzez usunięcie zakłóceń lub montaż nowych kamer.

 

Skontaktuj się ze mną już dziś.